8 grudnia 2017

UŚMIECH J. Anety Zamojskiej – konkurs


Wraz z Anetą Zamojską, autorką książki pt. „Uśmiech J.” [recenzja TUTAJ],  zapraszam was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać właśnie tę powieść z dedykacją autorki.
Zasady konkursu: 

– Konkurs trwa do 23 grudnia 2017 r., do północy.
– Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Czy nasze życie jest splotem przypadków, czy raczej kieruje nim przeznaczenie?

– Odpowiedź należy zostawić pod tym postem w komentarzach. 
– Wśród odpowiedzi wybiorę jedną, która najbardziej mi się spodoba.
– Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu: do 30 grudnia. Zwycięzcę poproszę o kontakt na adres mailowy:  chrostowska.sufa@gmail.com w ciągu trzech dni. 
Nagroda zostanie wysłana w ciągu miesiąca.


5 komentarzy:

 1. Nie wiem czy każdym życiem, ale moim kieruje przeznaczenie. Dla mnie brzmi ono "Czechowicz". Najpierw jeszcze w liceum, na konkursie recytatorskim im. J. Czechowicza w Lublinie patrzyłam z okna kamienicy na ul. Złotej i wypowiedziałam "jak tu jest wspaniale, chciałabym tutaj mieszkać". Niedługo później na 5 lat zamieszkałam w Lublinie...na ul. Złotej. Na Muzeum Czechowicza patrzyłam przez kuchenne okno. Mój narzeczony ma na nazwisko ... Czechowicza. I obecnie jest to też nazwisko mojej córeczki. Wierzę, że słowo ma magiczną moc, która powoduje, że przeznaczenie budzi się i los przestaje być wyłącznie w naszych rękach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewelina, dziękuję za cudowny komentarz. Przyznam, że czytając Twoje słowa, czułam, jak przez moje ciało przenikają dreszcze. Twoja historia to materiał na książkę. :-) Również wierzę w wyzwalającą moc słowa. Pozdrawiam Ciebie bardzo ciepło. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przez moje ciało do dzisiaj przenikają dreszcze. Naprawdę! To tylko fragment tej historii, która jest wielowątkowa i absolutnie fascynująca. Czy nadejdzie czas na to by ją opowiedzieć...? No właśnie - wypowiadając odpowiednie słowa - na pewno to się wydarzy! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Ewelino, poproszę o adres na mejla chrostowska.sufa@gmail.com. Książka zostanie do Pani wysłana przez autorkę. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam. :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. :-)